Prefabrik beton sektöründe son dönemde olumlu yönde gelişmeler meydana gelmektedir. Prefabrik oluşumlar her açıdan tasarruf sağlamakta ve iki taraflı kolaylığı sebep olmaktadır. Prefabrik betonarmede üstün hizmetleri ile Dar Grup Yapı İnşaat olarak en uygun fiyat en dayanıklı inşa ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Prefabrik beton alanında çevre duvar yapımı çok fazla tercih edilmektedir.
Çevre duvarlar prefabrikasyon ile birleşince çok fazla seçenek oluşmaya başladı. Çevre duvarlar sadece duvar olmaktan çıkarak farklı kalıplarla desenli şekilde oluşturulan görsel malzemelere dönüştü.

Birçok farklı alanda ve ihtiyaç için tercih edilen çevre duvarlarda birçok desen seçeneği ile Dar Grup yapı hizmet vermektedir.
Sektöründe öne çıkan ve prefabrik alanında başarılı birçok projeye imza atan Dar Grup Yapı İnşaat, yaptığı desenli çevre duvarlarla okul bahçeleri, apartman site çevresi vb birçok yerde çalışmalar yapmıştır.

Desenli çevre duvar ile betonarmeler daha şık bir görüntüye sahip olmaktadır.
Dışarıdan bakıldığında yapının dış cephesinde nasıl özenle malzeme ve doku seçimi yapılıyorsa çevre duvarında da aynı özenin gösterilmesi gerekmektedir. Bir açıdan da çevre duvarlar binaları tamamlayan unsurdur.

Dar Grup Yapı prefabrik alanda kendini daima geliştirmeye adamış olan ve geleceğe yönelik yatırımlarınızda daima tercihlerinize değer veren sayılı firmanın arasında yerini almıştır.
Desenli çevre duvar çalışmalarıyla da faaliyet alanını genişleterek prefabrik betonarmede her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir.